ARTORANGE.UK | ARTOANGE STUDIO | UK
14869
home,page,page-id-14869,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-6.5,wpb-js-composer js-comp-ver-4.4.3,vc_responsive
idea

FILOZOFIA

PRACY W NASZYM STUDIO

Artorange to niezależne studio komunikacji wizualnej związane z branżą reklamową. Stawiamy na jakość i profesjonalizm!

To nasze zaangażowanie, kreatywność, pomysłowość i nietuzinkowość pozwoliła zdobyć nam zaufanie wielu szanowanych Klientów. Jesteśmy elastyczni, potrafimy dynamicznie dostosować naszą ofertę do zmieniających się warunków rynkowych oraz oczekiwań naszych klientów. Szanujemy naszych Klientów, szanujemy ich cenny czas, zawsze staramy się zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług.KOMPETENCJE

Strategia

Odgrywa w naszej pracy ważną rolę. Przed przystąpieniem do prac projektowych dokładnie badamy istotę zagadnienia, analizujemy rynek i reguły obowiązujące w danej branży. Staramy się poznać intencje twórcy marki. To dla nas niezbędna wiedza. Każda marka ma do opowiedzenia swoją własną historię. Potrafimy ją wydobyć, uwypuklić i wzbogacić tak, aby stała się atrakcyjna wizualnie, aby była rozpoznawalna, wyróżniała się z pośród konkurencji i aby była taka, o której trudno zapomnieć. Wykorzystując tekst, dźwięk, grafikę, animację oraz wideo pomagamy zakomunikować najróżniejsze informacje, które pozwolą dotrzeć do Państwa odbiorców wzbudzając ich ciekawość. Odpowiadamy za cały proces twórczy od stworzenia koncepcji po montaż oraz produkcję. 


 • Tworzenie identyfikacji wizualnej
 • E-branding czyli proces kreowania marki w Internecie
 • Prowadzenie kompleksowych działań komunikacyjnych
 • Strony firmowe, Facebook, Twitter, Flickr, itd.)
 • Copywriting
Design

To język i narzędzie komunikacji wizualnej, to transformacja myśli i intencji w kształt, kolor i typografię. Naszymi projektami jesteśmy w stanie zmaterializować najśmielsze pomysły naszych klientów. Odpowiednio sporządzona księga znaku oraz profesjonalnie zaprojektowane materiały promocyjne pozwalają znacząco zwiększyć rozpoznawalność marki, przekazać jej historię i filozofię. Nasze umiejętności nie ograniczają się jedynie do budowana obecności w Internecie, pomożemy wyjść Twojej firmie i Twojej marce na ulicę – tak by zwiększyć jej rozpoznawalność wśród wybranych grup docelowych. 

 • Animacje 2D i 3D
 • Prezentacje multimedialne
 • Logotypy
 • Kroje pisma
 • Materiały promocyjne
 • Gadżety firmowe
 • Opakowania
Implementacja

Wspieramy swoim doświadczeniem wprowadzanie projektów w życie, również w to wirtualne. Chętnie podejmujemy się tworzenia nowych i nietypowych serwisów oraz aplikacji. Stawiamy na innowacyjność rozwiązań. Profesjonalna i spójnie zaprojektowana strona www może służyć jako wyśmienite źródło komunikacji z konsumentem. To również cenne źródło informacji dla prasy. Studio Artorange łączy kreatywny i estetyczny design z funkcjonalnymi rozwiązaniami w dziedzinie tworzenia stron internetowych. Wiele z naszych realizacji wzbogaciliśmy o systemy mające na celu zautomatyzowanie systemu obsługi. 

 • Tworzenie i wdrażanie aplikacji
 • Systemy automatyzujące proces obsługi klienta
 • Dedykowane systemy zarządzania treścią CMS / CRM
 • Projektowanie i obsługa stron internetowych
 • Optymalizowanie stron www pod kątem wyszukiwarek
 • Google Adwords
zestaw

PROCES

ETAPY PRACY

Przez lata wypracowaliśmy system pracy, który pomaga i ułatwia proces tworzenia produktu. Szczegółowo analizujemy poszczególne dziedziny rynku pod kątem priorytetu marki i oczekiwań klienta. Na tym etapie produkcji wytyczamy bazowe elementy identyfikacji wizualnej takie jak: kod kolorystyczny, typografię, ikonografię i nazewnictwo (naming).

Celem tych zabiegów jest stworzenie unikatowej tożsamości i wizerunku firmy. Doradzamy w sprawie dobrze dobranej nazwy – domeny. Rejestrując nazwę domeny dla klienta pamiętamy aby była z jednej strony unikalna, ale również aby niosła ze sobą olbrzymi ładunek ekspresji, emocjonalnych znaczeń i informacji. To jest dla nas punktem wyjścia dla dalszych kreatywnych etapów produkcji.

 

Na podstawie wcześniejszych procesów ustalamy podsumowanie końcowe i przyjmujemy najkorzystniejsze rozwiązania, określamy zarówno znaczenie marki w danej kategorii produktowej jak i jej unikalność na tle konkurencji.
Proces kreatywny to dla nas najprzyjemniejszy etap, tutaj do pracy przystępuje zespół kreatywny, który na podstawie wcześniejszych ustaleń przygotowuje koncepcje wizualne – każda z nich poddawana jest analizie pod kątem przyjętych rozwiązań, oczekiwań klienta i budżetu.

 

Przy tworzeniu nowego produktu, czy produktów już istniejących zajmujemy się implementacją projektu – czyli wdrażaniem strategii w życie. Wspieramy firmy nie tylko z zakresu ich wizerunku ale i produktów które chcą wprowadzić na rynek.

NASI KLIENCI

MARKI DLA KTÓRYCH PRACOWALIŚMY

Budujemy narzędzia komunikacji marketingowej dla firm i produktów. Oferujemy pełną gamę usług związanych z obszarami designu, marketingu, Public Relations. Oferujemy produkcję materiałów reklamowych, promocyjnych i informacyjnych, opracowujemy i produkujemy reklamy prasowe i outodoorowe, foldery, ulotki, broszury.

Wielokrotnie doceniano nas za to, że wsłuchując się w oczekiwania formułowane przez specjalistów ds. marketingu, potrafimy inspirować. Mamy ambicje, by wszystkie proponowane przez nas rozwiązania, cechowały siędużą innowacyjnością i wysokimi walorami estetycznymi.